| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme doma malého, tříletého puberťáka

Tak nevím, to mi přijde ještě slabý odvar, dcery se pomalu začímán v jejích šesti letech "bát", jak je ostrá....
Moje dcerka ve dvou letech vylezla na vrchol provazové pyramidy a odtamtud pokřikovala na starší děti "nechte toho nebo vám žeknu, že jste čůláci!" děti si chodily stěžovat k rodičům, ti jim ale vynadaly, ať si nevymýšlí, že tak malé děti neumí ani mluvit...no, raději jsme odešly (manžel se při řízení občas neudrží,proto ta sprostá slova). Když vešla na hřiště, tak se vrhla mezi cca 8leté kluky a :"kluci, co to děláte, nehoňte se!" pak: "pojďte za mnou, já mám výborný nápad!" - musím říct, že nápad nebyl žádný, ale všechny děti za ní opravdu chodily a náramně se bavily (to už jí byly 3 roky) a ve stejném věku, se obořila na paní, která jí pomáhala do tramvaje (babička měla ještě kočár a druhou dceru) "okamžitě mě pusť ty jedna slepice!"- musím dodat, že zrovna měla v období, kdy používala "okamžitě" na vše, no a jedna slepice...to užívá můj bratr, když jí lechtá. Používá i jiná pojmenování jako: kedlubno, bramboro ... už kvůli tomu moje děti i dostali od kamarádů herdu...ačkoli netušili proč. Strejda to používá v dobrém, jako laskavé oslovení...
Reklamy: dostala barbie dům k narozkám a já slyšela z pokoje píseň: jsi milá, hezká....., v podstatě zná všechny popěvky z reklam a při hraní si je zpívá, je strašně chytlavá, co slyší, to opakuje, no hrůza - jedem okolo KIKA a ona mi vykládá, jaké tam mají zrovna akce, a že bych měla jet raději do Ikea nebo do XXX luts, že tam mají to a to ( kouká jen na animáček!)
Jsem moc ráda, že před šestým rokem se přeci jenom objevila jistá stydlivost a není již ostrá na ostatní lidi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.