| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Poruchy chování u dětí předškolního věku

Opravdu,čím to je,že děti nejsou jako dřív?Vždyť na nás rodiče také neměli tolik času,chodili jsme do jeslí a školek.Dosud stejné.Jenomže.Zřejmě byl tehdy nějaký řád ve společnosti jako takové.Ano,visela ve vzduchu hrozba-asi.Nevím.V každém případě to mělo asi na nás vliv.Nepamatuji si,že by si ve třídě(už třeba druhé) dovolil žák hlasitě zpívat,nebo pískat,svačit,spát,krkat,procházet se,šikanovat.Je to v rodičích.Rodiče si mohou říkat kde chtějí a co chtějí,je přece demokracie a odsud už je jen kousek k drzosti.Paní učitelka je doma označována přinejmenším jako káča,která tomu našemu nerozumí,navíc,když má náš chudák papíry na ADHD a dys všeho druhu.Rodiče jsou v práci od vidím do nevidím,honí hypotéky a děti tak nějak rostou jako dříví v lese.Však přece nakonec každý vyroste.Moji rodiče chodili oba do práce a v 16h byli doma,žádný mobil,žádná práce z domova kdykoli zazvoní telefon.Prostě šlus.Klídek.Žádná hrozba ztráty zaměstnání,exekuce,bezdomovci,sebevrazi kvůli dluhům.Ani rozvodů tolik nebylo.(byl by problém v práci)Dnes je spíš divné,když je dítě z úplné rodiny a ke všemu dobře vychované,protože převažují ti druzí..tedy bohužel.Já sama jsem se setkala s žákem,který mi lezl ve vyučování do kabelky a hrabal tam,když jsem byla na druhém konci třídy.Neuvěřitelné,co?Ano..už nejsem ve školství.Nehodlala jsem se zbláznit.Učitel nemá žádné pravomoce.Nemůže nic.Dítě vám do očí řekne:"Ale vždyť vy stejně nic nemůžete..".Rodiče nic neřeší,k tomu mají školu.Učitel nemá pravomoce a řešit nemůže nic...bludný kruh.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.