| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč se lidé přestávají zdravit

Mám v živé paměti naši sousedku, co se vždy rozčilovala, že jsem ji nepozdravila. Nebyla jsem bázlivé dítě, ale prostě v jistém období jsem se styděla. Pamatuju se, jak jsem se odhodlávala, tak, teď jí pozdravím, vždy mě předběhla - zase nezdravíš? ty jsi ale nevychovaná!Nutno říct, že po této výtce jsem vždy pozdravila.
Pak jsem ji jednou pozdravila jako první a ona jen naštvaně: "No konečně!", ani nepozdravila...
V současné době šikanuje moje děti tímto způsobem tchán, zdá se, že je to jediné, co ho zajímá - jestli už holky umí pozdravit. Sem tam během řeči pronese poznámku, že za to můžemy my, jako rodiče, protože, je jasný, že kdybychom je k tomu vedli, tak by to vypadalo jinak. Jenže on si asi představuje, že když dítě nepozdraví první, mělo by dostat na zadek. Děda je jediný, koho nezdraví.....(no, ještě ve škole ze stydlivosti jiné rodiče opomene). Nezažila jsem nikoho s kladným přístupem k dětem, kdo by takto vyváděl kvůli pozdravu. Mám asi štěstí, že děda je v našem okolí jediný....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.