| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako mala jsem delala to same.
Duvod? K babicce jsem prisla, sedla a zacala si cist nebo cumet na televizi nebo si hrat nebo .... cokoli, babi skakala jak jsem piskala, varila nac jsem si v tu chvili vzpomela a ja na ni mohla byt beztrestne drza.
Domu jsem sla az to bylo nezbytne nutne - tam jsem se musela jit ucit, koupat, cistit zuby, pomahat, poslouchat.....
No a tak me jednou mama sbalila a odvedla vecer i s taskou k babicce a ja si musela udelat ukoly u babi. Nejdriv to byl o tom, ze jsem na ukoly a na uceni kaslala, ale i me po case doslo, ze to tak dal nejde.
Trvej na tom, aby si ukoly udelal u babicky. POkud je neudela, sbal ho - klidne v tech 8 vecer - a odved ho k babicce. Neobejde se to bez revu, ale me to pomohlo.
Hodne stesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.