| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

holky,děkuju všem a omlouvám se,ten menší má nějaké zdravotní problémy,takže noc stála za to...jinak víceméně souhlasím ,ono v každém příspěvku se najde kus pravdy...
jinak,syna mi do družiny vzali,i když jsem doma s menším~d~,třeba příští rok to bude jinak...
A proč malý chodí k babičce???To je jednoduché...protože doma je něco,co ,musí,,kdežto u babičky nemusí nic,ani ty úkoly...Honzik chce palačinky,babička udělá palačinky,Honzik chce štrůdl,tak upeče štrůdl...doma by musel jíst to,co je uvařeno,doma by musel udělat úkoly,doma by si musel uklidit......a tohle on prostě nebere.
Tohle téma se řešilo několikrát,i s babičkou,ale výsledek žádný...včera tam šel malý s tím,že má hlad.No dobrý,já bych mu doma najíst nedala?~q~
Když přijdu ke tchynia budu jí chtít něco říct,musím v klidu,nezvyšovat hlas,jinak mě vyhodí...to už se stalo.Nejsem doma,jsem na návštěvě,tak ať nedělám ostudu...
Byli jsme před nedávnem v poradně a dozvěděla jsem se,že mě tchyně tím klidem a neřešením problémů může o syna připravit...a že se jí to i velice dobře daří...~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.