| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hyperaktivní děti v běžné třídě

Slepenino-přesně tak....taky mám bohaté zkušenosti(a to syn chodí do školy měsíc),že je zneužíván a provokován spolužáky...protože děti to vycítí,že je někdo jiný a jdou do něj(vzpomeňme si na své dětsví)...příklad:syn přišel ze školy,že děti mají drobné v peněžence a chodí si kupovat drobnosti do kantýny..já mu to zakázala,svačinu mu dělám,tak proč,ale aby se necítil opět diskriminován,tak jsem mu pár drobných dala a ejhle,co se nestalo?děti z něj peníze vytáhly a šly si nakoupit sladkosti a mému synovi nezbylo nic:-(a mohla bych pokračovat,u kdejaký lumpárny je vždycky víc dětí a kdo to odnese?zkuste hádat..můj syn-protože je hlučnější a přitahuje na sebe pozornost..kdežto ostatní viníci se nenápadně vytratí já nic já muzikant,mohla bych pokračovat do nekonečna...já jen,aby jste se nedivily,že zrovna ty vaše "hodné"děti jsou pěkní lumpové a mám to potvrzený jak od učitelky,tak od vychovatelky v družině,že ho schválně provokují,protože se jim líbí,jak se pak dostane do hysteráku a posmívají se mu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.