| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Houpací koník, nebo hnusáci lepáci?

Ecim, nevím co jako tříletá, tak ranné vzpomínky nemám, ale později jsem určitě nechtěla, aby si se mnou máma hrála. Zato tu krásnou mrkací velkou pannu, co měla spolužačka (rodiče dovezli "ze západu"), tu jsem chtěla. Všechny jsme ji chtěly taky. Daly bysme všechny naše rozvíjející hračky pro chudé :-)

Já si s dětmi taky nehraju. Resp. hrajeme třeba ruletu, domino, karty, ale s hračkama, kostičkama atd. tedy ne.

Hrají si úplně stejně, jako já kdysi, jen ty kulisy a figurky se změnily. Co já dělala s plyšáky, dělá moje dcera s "petšopáky", co můj bratr s vojáčky, moji kluci s Gormity, a pod.
S polínky si nikdo nehraje už sto let. A současně každý, kdo přijede třeba na chalupu (alespoň moje děti baví štípat dříví). Ale už fakt nepředstírají, že to jsou hračky:-)
Přitom fantazii mají, že zírám. Možná větší než já, která toužila po mrkací panně a pak Barbie, a dostala plyšáka a nejobyčejnější panenku:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.