| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samoživitelka a souhlas obou rodičů při zdravotním zákroku u nezletilého dítěte

To snad neni pravda co se deje.Ja jsem antikoncepci zacala brat v 15 a to se me gynekolog ptal,jestli o tom rodice vi a vzal si telefonni cislo na mamku,ale tusim,ze ji nikdy nevolal.Je fajn mit prhled o tom,ze vase dite uz bere antikoncepci,ale neni prirozene,ze divka pokud ma k rodicum (matce) dobry vztah tak to rekne sama,popripade potrebuje penize na to?Ja jsem teda tatku mela rada,ale nikdy jsem se mu s Ha ani s klukama nesverovala.
A jaky pak souhlas obou rodicu pri zakroku?Ockovani je u nas povinne a pokud ho diteti neposkytnete mate problem,neni to tak?Pokud dite musi jit na operaci,protoze je to nalehave neptala bych se ani matky,jako lekar jsem skladala prisahu a jsem povinna pomahat lidem a zachranovat zivoty.Samozrejme,ze se to s rodici ma diskutovat a probrat,to ano.Ale abych rekla,ze vase dite ma akutni slepe strevo a pokud nepujde okamzite na operaci muze mu prasknout,sezente si prosim podpis od tatinka neplatice,jinak si bezte vybrat na rakev.Co to je za hovadiny???Kde je logicke uvazovani?Ja si myslim,ze u nas plati zakon.....co muzes to urvi co ne to zku.vi........... Jinak se k tomu vyjadrit neda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.