| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak uklidnit plačící miminko

Ja si taky myslim,ze kazde male dite,miminko potrebuje plakat.Je to proste jeho prirozeny projev a vice neprirozene by se mi zdalo miminko,ktere neplace,protoze hned ajk se pocura to mamika vi,tak ho prebali,hned ajk mu zacne byt horko mu odlozi,hned jak bude vedet,ze am prdiky mu ulevi cajickem,protoze spolu komunikuji tise.Mi to prijde jako naprosta blbost nezlobte se na me.Nerikam,ze dite musi byt uplakane,to vubec ne,ale vseho s mirou.Kazda maminka si sveho drobecka rada pomazli a pochova,neni to jen pro pocit toho ditete,ale take pro pocit te matky.Teda ja osobne jsem mela ten pocit,ze si chci se svym miminkem lehnout v klidu k televizi,polozit si ho na hrud a jen odpocivat a poslouchat jak si miminko spinka.Bylo to i pro muj pocit.Hodne zalezi take na povaze ditete,nektere je od malicka vice uplakane a nervozni,nektere je klidnejsi,je to i jeho osobnosti a nemuzeme to ovlivnit.Nase mala mela ,,rvavou,, asi jen 3x za prvni rok zivota.Poprve jsem se ji snazila zoufale uklidnit,nosit,houpatmasirovat,zpivat,no uz mi z toho hrabalo a nepomohlo nic.Az se unavila,tak mi v naruci usla sama.Podruhe jsem zkusila ji pomoct a kdyz jsem vycerpala vsechny sve moznosti prisoudila jsem to moudre matce prirode,ze si usoudila,ze dceruska potrebuje protrenovat silu hlasivek a rozpinavost plic,tak jsem ji tedy nechala,at si plice nerusene rozpina vedle v misnosti.I na to platilo,ze se unavila a usla sama.STrasne me to tehdy zralo,ze ji neumim pomoct,ale nekdy si myslim,ze ty deti se potrebuji vykricet.Ale nemyslim si,ze pri kazdem placi je treba dite zavirat pryc,to ani nahodou.Pokud treba citim,ze ma tvrde brisko,ci ma vyrazku, ci cokoli jineho,udelam vse pro to,aby se ulevilo.Jen bohuzel nejsme dokonale a nekdy je to moc i na nas maminky ale kdo jiny ma nasim nejdrzhsim ukazat,ze kazdy dela chyby a neni vsevedouci??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.