| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mají se dětem dávat za vysvědčení dárky?

Myslím, že je potřeba završení školního roku nějak oslavit, takže my na tu zmrzku nebo do cukrárny jdeme (zbytek roku jim to vcelku úmyslně odpírám, aby jim to nezevšednělo) a nějaká drobnost za výzo taky je.

Moc pana psychologa nechápu - jasně že se člověk učí pro sebe, ale výsledky se dostaví až za hodně dlouho a nevidím důvod, proč se na té dlouhé cestě občas neodměnit. Naopak si myslím, že je škodlivé uvažovat stylem "odměním se, až bude všechna práce hotová", nebo "odměnou je mi sama práce a nic dalšího netřeba". Nevím jak kdo, ale já nejsem žádný Mirek Dušín a občas potřebuju nakrmit to zvířátko v sobě, a moje děti zrovna tak.

Moc se mi líbí, co píše Myšutka s tím povídáním o tom, co se jim ve škole povedlo, na co vzpomínají nebo to o tom, jak to bylo dřív. To by myslím stálo za "okopírování" ~;) .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.