| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem měla moc skvělou babičku, jezdili jsme k ní na prázdniny, když jsme byli s bráchou malí. Moc se nám tam líbilo, opékali jsme tam buřty, jezdili na kolech po vsi, chovali kočky. Prostě to, co v paneláku nešlo. Chodili jsme s ní vybírat brambory, na zahrádce si zaseli semínka, pak se o ně starali. Byla moc hodná, celý život se dřela jak v kravíně, teletníku, tak i doma na zahrádce. Od ní jsme měli vždycky domácí brambory, čerstvé jahody, třešně, jablka, hrušky. Umřela před třemi lety, když jsem čekala Adélku, ještě o Vánoce všem rozdělila dárky, počkala na výsledky amniocéntézy, dověděla se, že budu mít holčičku. A pak si klidně umře. Do dneška si říkám, jestli když umírala, tak jestli věděla, že už tu nebude. U postele měla mobil, mohla zavolat, že se něco děje, ale buďto to nestihla, nebo si říkala, že to přejde. Přešlo to a mně se to báli říct, aby se nestalo nic s miminkem. Pak v červnu 2008 malý našli v hlavičce nádor, celou dobu v nemocnici jsem říkala v noci babičce, ať Adélku hlídá, když já na chvilku usnu. S malou to dopadlo dobře, babička ji ochraňuje tam zezhora. Vím, že to co tu píšu, je pro někoho blbost, ale já to tak cítím, i když nejsem věřící v pravém slova smyslu, věřím, že babička nad námi drží ochrannou ruku pořád, jako kdybychom byli malí...~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.