| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šmejdi v mateřských školách

Předváděčku jsme ve školce ještě neměly. On by na ní asi ani nikdo nešel. Ve školce existuje nástěnka, kde jsou vystaveny různé plakátky s pozvánkami na různé kulturní akce (kino, knihovna, divadlo,...) a to vítám. Mám tak velký přehled o tom, co se ve městě děje. S komerční letáčkem jsem se za celou dobu (syn chodí do MŠ 3. rokem) setkala pouze jednou - jednalo se o reklamu na kineziologii (byl to malý letáček, daný volně ve skříňce v šatně). Jinak si do školky ředitelka nic nepouští.
PS. fotografování máme 2x do roka - vánoční portrét (již zmiňovaný balíček za pár stovek - no, beru ho - babičky by mne jinak ukamenovaly) a na konci roku tradičně skupinka (ta už je asi za 30 Kč), předplatné divadla platím 2x - do školky loutkové a pak do Městského divadla, 1x měsíčně kino + další aktivity (výlety, sporotvní výcviky, cestovní pas pro vzájemné navštěvování sousední německé MŠ, kapesné do cukrárny,...) - to jsou věci, za které ráda zaplatím. No a to měření očí ve školce také je - za 200 Kč - nikdo nás nenutí aby to dítě podstoupilo (tedy aspoň jsem se s tím nesetkala ale syn na tenhle přístroj chodí na pojišťovnu skoro každý týden)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.