| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

bojím se pořád něčeho,
panický strach mám,o svoje děti koupat při koupání v řece,prostě ve vodě která teče,v bazénu tak hysterická nejsem
a ještě kdekoliv ve výškách, rozhledny jsou pro mě utrpení,to si připadám jak chobotnice,děti jsou tři,tak přechytávám z jednoho na druhé,chybí mi další "záchranná" ruka

zážitek z petřínské rozhledny: kamarád se nabídl že vezme všechny děti naší minivýpravy nahoru,a my tři uondamé matky můžeme zůstat dole a dát si kafčo,pro mě šílená volba,třást se dole strachy nebo umírat hrůzou nahoře???? zvolila jsem jít s dětmi nahoru,protože jsem měla pocit že tam mám situaci pod kontrolou :-) hned po pár schodech bylo jasné že s téhle rozhledny,snad nemůže spadnout nikdo nikam i kdyby moc chtěl~:-D přesto jsem stále dělala chobotnici,a pokřikovala na nejmladší ať neposkakuje a nevrtí se, až mi tehdy 16tiletý syn řekl "mami ,ale mě za bundu držet nemusíš" ~t~
strach je strach

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.