| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Syndrom čtyř stěn

ahoj také se poslední dobou trápím na mateřskou jsem chtěla ale po dvou letech mě psychicky zkolila nemoc mojí matky a od té doby bojuji ani nevím jak to vzniklo upnula jsem se na ní nechci být doma nechce se mi sem neumím být sama s dítětem .....podotýkám že mi to nikdy nevadilo ale ted mám prostě problém nevím jestli všechno moc prožívám mamka říká že nad vším moc přemýšlím ale prostě se bojím ....asi bojím když manžel ráno odchází do práce tak na mě padne splín že budeme celý den samy........a hlavně nechci být ani doma nevím jestli je to tím že máme byt 1+1 že už mi tady hrabe ale prostě se mi sem nechce zní to divně a dost mě to trápí........jsme radši venku jsme tam klidně celý den a když jdeme večer domu tak jsem nastvaná........kolikrát i brečím jsem divná nebo se to už někomu stalo ...?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.