| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice Brno - Bohunice

V Brně-Bohunicích jsem rodila v září 2014.Byl to porod plánovaný,vaginální.
Přestože mě vedoucí lékařka objednala k porodu 5 dní předem,bylo mně umožněno porodit teprve za dva dny-z důvodu plné kapacity.Paní,která krvácela,poslali na víkend domů,aby se vrátila na operaci v pondělí-protože prostě nemají místo!!!
V porodnici jsem byla celkem 6 dní,nebylo mně umožněno si zaplatit žádný nadstandard ani hostinský pokoj.Nadstandartní porod.sál doporučuji všem maminkám z toho důvodu,že mají hned při něm vlastní sociální zařízení.Jinak musíte v bolestech jako já dlouhou chodbou,když z vás teče plod.voda na sociálku-tak škaredou,se špatným osvětlením,že na každém nádraží je to luxus.Toto ovšem porodnice na svých web.stránkách nezveřejňuje.Také všem doporučuji vzít si s sebou k porodu někoho blízkého,komu věříte,kdybych u sebe neměla partnera,asi bych to psychicky nezvládla.Partner musí jít zaplatit poplatek 500,-Kč do jiné vzdálené budovy-což je taky nepříjemné.Na boxu nebylo po porodní stoličce ani vidu,míč byl špinavý na okenním parapetu.Když mně bylo při porodu nejlépe v poloze na čtyřech,byla jsem donucena lehnout si na záda,protože jinak na to prý asistentka nevidí.S paní asistentkou byla u porodu i studentka,která zřejmě postrádala jakýkoli cit,asistentka ji musela i okřiknout,takže to bylo velmi nepříjemné.Narodila se nám krásná zdravá holčička,za což jsme samozřejmě velmi vděční.Po porodu se mi neodloučila placenta,ztratila jsem hodně krve,šla jsem ještě pod narkozu.Když jsem se probudila na pokoji,měla jsem šílenou žízeň,ale na mém stolku ani vodu,byla noc.Moje věci někde ve skříni.Točila se mně hlava,bylo mi moc zle,myslela jsem,že k vodovodu nedojdu,ale jinak bych to už nevydržela.
Mám diabet 1.typu,nenamáhali se mi přijít změřit cukr,teprve když druhá paní zavolala sestru-měla jsem hypoglikémii.Klidně jsem tam mohla do rána umřít na hypo a dehydrataci.Po větší ztrátě krve je prý normální obrovská únava-takže opravdu sotva lezete podél stěny.
Řekla bych ,že o miminka je postaráno výborně,ovšem péče o ženy není zrovna nejlepší.Dětské sestry jsou některé příjemné,jiné horší.
Ležela jsem v 7.patře,tam byly sestry moc fajn.Po porodu v noci měla službu také studentka.
Shrnuto a podtrženo-v Bohunicívh jsem spokojená nebyla a už bych tam jít nechtěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.