| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když počkáš, až půjde starší do školy, tak budeš mít jedináčky dva. Těžko si k sobě budou hledat cestu a těžko najdeš program pro děti tak daleko věkově od sebe. Mladší bude třeba nadšený na pískovišti a starší se tam bude těžce nudit a tak.
Já mám kluky necelé 2 roky od sebe a je to fajn. Starší vypadá mladší, psychické dozrání, motorika a tak než na ty 3 roky, menší naopak je průbojný, to co dokázal brácha ve 2 a půl letech, dokáže už teď, v 16-ti měsících, takže mají k sobě dost blízko. Chtěli jsme to tak, i když jsme moc nepočítali, že bychom otěhotněli až takhle brzo. :-)
Občas je to záhul, máme teď 2x období vzdoru, dělají borčus, ale jinak super.
Myslím, že bys to měla jednodušší, holčička už se o sebe v těch třech postará, víc se s ní domluvíš, než já s tím svým starším. Viděla bych to dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.