| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Konec levných učitelů? Kéž by!

A pak přijde krize, a jste ze dne na den bez práce, což se učiteli prostě nestane.


Ireno, tak teď jste mě rozesmála :)
ale fakt,
stalo se mi předloni - 13.6. mi ředitel řekl, že mi dává výpověď pro nadbytečnost, měla jsem smlouvu na neurčito, tak to musel udělat takto, nevím, jak je možný, že mi dal smlouvu na neurčito, asi omylem, byla jsem tam teprve od září

a víte, kdy se ve školství hledají místa? od ledna, aby v září bylo kam nastoupit, v půlce června jsou místa domluvený, protože o prázdninách musí ředitel vědět, kdo mu nastoupí v září do školy,
byla jsem bez práce skoro rok, byla to náhoda, že jsem sehnala místo v dubnu, učila jsem všechno, co se zrovna našlo, bez ohledu na aprobaci a od září mi dali asi třetinu úvazku, samozřejmě prázdniny na pracáku, a ten letošní třetinový úzase vazek mi končí 30.6., prázdniny na pracáku a dál nic, nemají pro mě místo

ještě jsem neměla, je mi 40, práci na dobu neurčitou, ještě jsem neměla o prázdninách plat, takže moje prázdniny jsou ne dovolená, ale nezaměstnaná na pracáku, na podpoře, která je ze třetinovýho úvazku fakt bídná

zatím nemám od září práci, teda pravděpodobně mám na jiné škole třetinu úvazku - v čistým závratných 5 a půl tisíc, ale zase jen do června, je to na dohodu, zase budou příští prázdniny na pracáku - to je opatření pro to, aby nemusela dát škola smlouvu na celých 12 měsíců, jak praví od ledna zákon...

vy mi něco povídejte o výhodách a jistotách školství

ano, dívám se po jiné práci, toto mě už vážně nebaví a unavuje

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.