| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, já už bych taky tááááák šla do práce ~n~

Zítra jdu opět na pohovor - zase do té firmy, co jsem se tam tehdy tak připravovala šíleně, a nakonec to pohořelo na té angličtině. Tak mi volalai, že se uvolnila nějaká admin. pozice, kde ta angličtina nemusí být až zas na takové úrovni, jak chtěli tam. Sice pracoviště je dost daleko, skoro na opačné straně Ostravy ~Rv, no jo no, ale i tak bych byla ráda, kdyby to vyšlo. Nějak bych to dojíždění určo zvládla. No takže jsem malou vystrnadila k babi - ke tchyni - do večera. A budu se učit - angličtinu hlavně. Protože ta je u mě kámen úrazu ~n~.
Na příští týden mě pozvali na výběrové řízení do ČEZu - na účetní jsem se hlásila, tak že mám přijít na první kolo výb. řízení - mám počítat s dvouhodinovým testem z účetnicitví...~d~~d~~d~, takže to se budu šprtat o víkendu, páč přece jen jsem z účetnictví pryč už nějakých deset let (od školy).

Jinak z poseldních dvou týdnů, co jsem poslala 9 žádostí o místo - odpovědi na inzerát - tak se mi ozvali jen ti z toho ČEZu a pak z jedné firmy, že mě na výb. řízení ani nepozvou. Jinak se ani nikdo neobtěžoval napsat. A to fakt odpovídám jen tam, kde splňuju jejich požadavky ~o~

No nic, chodím ted na rehabky. Dneska jsem zajela do globusu mojeho milovaného po rehabkách, tak jsem se tam byla opět zeptat na práci, ale že ne, že spíš propouštějí (sice mám poslaný životopis+motivační dopis jak na ústředí do Prahy, tak na pobočku do Ostravy, ale člověk nikdy neví že).

No a musím se pochválit, cvičíme teď s Mařenkou konveregeci doma. Koupila jsem jí v Ikei tehdy jak jsem tam byla (nebo teda koupila jí to babi - zaplatila) ty prsové maňásky, a napadlo ji to vytáhnout dříve (měla je dostat na hraní k nározkám), že bysme to mohli zkusit na to cvičení konvergence, protože sestřička je z Manči nešťastná. Takže jsme to zkusili. a ono to docela jde. No někdy jo, někdy ne. Když byli noví, tak to šlo krásně. Protože si je prohlížela, zatímco jsem s maňáskem šla k nosu, a tak jí očka krásně šla k nosečku. Ted když už je zná, tak to je horší, tak to musím vymýšlet různé blbosti, jako že at se dívá pořádně na kuchaře (nevěstu, kominíčka,....) jestli nedrží v ruce něco jiného, jestli nemá křivé zuby, apod.~:-D, protože ona nedokáže udržet pozornost víc jak dvě sekundy snad ~a~. Jak se na to podívá, a je jí jasné, že to vidí tak jak ona chce, tak očima uhne, a nezajímá ji to ~o~.
No ale sestřička ve školce dneska říkala, že už včera Maruška dostala velkou jedničku. A že mě jde pochválit, že je výrazný posun. Že to vidí, že sice ona fakt musí chtít, a že vydrží udržet pozornost fakt jen maličkou chviličku. Ale že aspoň vidí, že to je jen o té pozornosti, a ne o těch očích. Že to prostě JDE! ale že je tady zřejmá ta její hyperaktivita, a to že se nedokáže soustředit na jednu věc delší dobu, že pořád chce střídat činnosti. No to znám z jejího hraní, vydrží u jedné činnosti jen chviličku a pak zas vyvádí něco jiného. To že bude hyperaktivní říkala i dětská dr., ale nějak jsem si to doted nedávala do souvislosti s těma jejíma očkama. ~d~
No dneska šla k babi, a hned se jí chválila s tím, že ji paní sestřička chválila, a že chce vzít k babičce maňásky, a že chce cvičit i u babičky ~g~~g~~g~~R^~R^~R^~s~~s~~s~. Takže jsem jim je dala do sáčku a snad se bude dařit.
Jsem zvědavá, jestli z práce dorazí taťka, když ví, že je středa, a že bude Mančinka doma ~d~

No holky jdu se připravovat na zítra. Držte palce. to místo je sice docela daleko. Ale v té firmě dávají na Ostravu opravdu dobré peníze - jsem aspoň tak slyšela. Nevím. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.