| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Viktorka vám děkuje za práníčko~;((.

Tak já byla opět v práci v pondělí pro ,,výdělek,, pro pracák a opět tam nula, že? no a zrovna jsem tam potkala naší šéfku, tak jsem se jí ptala, co se děje, že nevolají. Tak prý si mysleli, že už v březnu nás zavolají do práce, ale tržby stále malé, takže možná až v dubnu....~d~

Ale začíná mi to být už celkem jendno, manža už se od pondělka vrací do práce, zatím jen na zkoušku a pak se uvidí no a vypadá to tak, že mi zase asi začne jezdit na montáže, takže budu na děti sama. Nedovedu si představit jak bych to dělala, kdybych měla plný úvazek a on pryč... Denně vlastně vikču vozím, pak přijde lucka ze školky, malou mi odpoledne doveze rozvoz no fakt si to nedovedu představit. Toto mi vyhovuje ta práce kterou dělám (no ted nedělám), že si můžu vybrat směny, jak mě vyhovují, sama.... No uvidíme, každopádně už jsem přestala intenzivně hledat, nemluvě o tom, že je viki stále nemocná.... takže co se práce týče, budu mít zatím smůlu...

Janet, at ti to zítra dobře dopadne....

Včera jsem byla na ÚP no a byla jsem tam asi 2 minuty~d~. Jdu zase až v červnu:-©:-©:-©. Tady je taková nezaměstnanost, že už si myslím, že to i ty úpřednice už vzdaly~Rv. Měla jsem teď od března začít plnit nějaký úkoly, co mi pracák zadá a ani to už mi neřekla.... Je to tu zoufalý~n~

Jinak jsem 5 dní po dobrání atb. a mám opět šílenou rýmu a včerra jsem měla horečky.... 5 dní po atb.~Rv
Manža je ze mě už na mrtvici, mamka je zoufalá, mám holt imunitu total v pr..... Od začátku ledna marodím neustále, jen 5 dní jsem vydržela být OK. Nevím co mám už dělat ze sebou...~n~

Dnes byl manža s malou u dr. vypadalo to, že se jí rozjede opět laryngitida, ale posychrovala jsem si to dithiadenem na noc, ale tak kašle, že prostě dnes s ní jel. No dostala čípky, tak jí dnes jeden šupnem....

Jinak děti mají jarní prázdniny~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.