| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Homogenní a heterogenní třídy ve výzkumech

To víme asi všichni. Jenže ono jde taky o to, jaké příklady.

Jedno moje dítě mělo ve školce spolužáka, který byl velmi vulgární a agresivní. Moje dítě bylo bohužel tímto příkladem ovlivněno a začalo pochytávat tyto projevy. Naštěstí byl dotyčný o rok starší, takže když odešel do školy, moje dítě tyto projevy zase "ztratilo".

Další příklad - moje dítě si hrálo se sousedovic. A to sousedovic dítě děsně šišlalo. Nevím, jestli ohledně mluvy moje dítě to sousedovic nějak posouvalo, ale rozhodně vím, že moje dítě začalo šišlat. nebylo to tedy v žádném tragickém rozsahu, bylo to vždy tak maximálně 2 hodiny po tom, co si s tím šišlavým dítětem hrálo, potom, jak mluvilo s námi, se zase srovnalo.

A poslední příklad z mé rodiny - ve třídě mého dítěte bylo dost dětí starších a ty začaly přicházet do puberty. A moje dítě opět začalo kopírovat jejich projevy, právě ty pubertální - drznost, odmlouvání, neschopnost přijmout jiný názor. Pak dítě přešlo na jinou školu a tam se zase vrátilo do svých kolejích. Po roce se to sice zase objevilo, ale už to byla jeho puberta, jeho projevy, ne kopírování ostatních.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.