| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V Česku se rodí o třetinu méně dětí než před 10 lety

Přesnější název by asi byl Mám dítě ale...
Ono se nejedná jen o ekonomické problémy, ale s těmi cenami bytů souhlasím. Dále je tu další problém, na který jsme přišli nedávno. Protože jsme chtěli rodinu a měli malý byt, prodali jsme ho a koupili nový. Teď žijeme z jednoho platu a mateřské a zažádali a příspěvky. Protože poněkud nesmyslně posuzují příjmy za roky dávno před otěhotněním, povedlo se že nyši nynější situaci posuzují zrovna za rok našeho stěhování. Tudíž posuzují i příjmy za prodej bytu (už nikoho nezajímá že nebydlíme pod stanem a za nový byt jsme platili 2x tolik) a proto nemáme nárok na žádný příspěvek :) Bezva.
Scestná politika státu, který přidává důchody ale nijak nepreferuje mladé rodiny se opět projevuje. Nechci říci, že by se měl starat stát, ale na druhou stranu mě štve, že si každý stěžuje na nízkou porodnost atd., když mladá rodina nemá žádnou výhodu. Jo - zapoměla bych - dostala jsem porodné. Sláva.
Omlouvám se za tento výlev dušičky, ale zase se mi trochu ulevilo...:))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.