| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem hned po rodičáku nastoupila na nemocenskou (těhu po IVF a trojčátka) ... nedali mi hned vycházky a taky mám manžela vždy 10 dnů pryč a pak 4 dny doma takže jsem věděla, že prostě musím ven aspoň na chvíli na procházku (mimo jiné mám i psa) ... Můj dr. dává vycházky až tak od 12.týdne, ale zhruba v 8.týdnu (do té doby jsem prostě riskovala) jsem mu řekla, že mám strach a že to fakt nejde, protože jsem na malého sama. Tak mi napsal od 9 do 11 a od 14 do 18. Ptala jsem se ho na neomezené (resp. jeho sestřičky protože se známe) a ona řekla, že to jde snad ve všech městech jen v tom našem ne, že minule jak to napsali kolegyni po ženské operaci tak na ně přiběhla posudková a řvala jak si to jako představují (a přitom to jde, ale záleží prostě na dané posudkové dr. ve městě - tady ve Frýdku to prostě asi nejde nebo to umí jen někteří dr. kteří s posudkovou mají asi zvláštní vzah.)

Jinak teda i na těhotné chodí (mi taky řekli, že na ně MOC NECHODI, ale zrovna před rokem a půl byla na rizikovce po IVF segra mé švagrové a jednu kontrolu měla.

Na druhou stranu nevím, jestli třeba když vás najdou před barákem s dítkem na hřišti sedět na lavičce a ví, že má ženská rizikové těhu a vysvětlí že třeba je fakt sama atd. jeslti to hned na poprvé řeší.

Jako já vím, že prostě nemocenská je nemocenská, ale podle mě by měli posuzovat jinak těhotnou a třeba někoho s chřipkou. Ono těhu se mnohdy vylučuje s prací (záleží kdo kde dělá .. ) ale mnohdy jsou nemocenské v těhu hlavně na zvracení v začátku a tam mnohdy pomůže právě jen to jít se projít ven).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.