| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Děkuji moc za odpověď,
a omlovám se za zpoždění.
Řekla bych, že jste asi dost blízko pravdě. Dcerka od mala odmítala spát na bříšku, zvedání na ručičkách ve čtyřech měsících ji skoro nic neříkalo. Asi do půl roku byla dost neklidná, brečela doslova ve dne v noci. Nyní je ale klidná, jen trochu zaostává s mluvením a určitě to není takový nepokojný, pochybově nadaný ďáblík, jak občas sleduji u jiných dětí.
Také máte pravdu, že máme v rodině problémy s krční páteří. Manžel trpí na migrény a já mám podle RTG krční páteř jak pravítko. Navíc jsem se asi před rokem nemohla asi dva měsíce ani pohnout, natekl mi prst na levé noze a bolestí jsem nemohla ani spát. Může to nějak souviset? Ráda bych také získala kontakty na nějaké odborníky nebo zařízení, kde dcerce mohou pomoci. (Bydlíme na Kladně, zajet do Prahy ale pro nás není problém)
Děkuji za zájem o náš případ a přeji hezký den
s pozdravem Zdeňka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.