| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V Česku se rodí o třetinu méně dětí než před 10 lety

Naprosto souhlasím s Evelínou. Je mi 27 let, vdávala jsem se letos v září a plánujeme co nejdříve miminko. Kdyby to bylo možné (finančně) tak jako dříve, pořídila bych si ho už dávno, našla jsem totiž skvělého partnera. Teprve loni jsme ale dostali do pronájmu byt, stavební spoření také máme, ale stále to nestačí na koupi bytu. Nejsem lehkomyslná (možná i bohužel) a tak jsme se rozhodli teprve teď, že si miminko pořídíme. Byt je sice malý a neumím si představit, že budeme žít z jednoho platu, ale kdybych měla čekat, až na dítě budeme opravdu mít, tak bych se dočkala nejdříve ve 40. Doufám, že se ho brzy dočkám a budu ho mít dříve než ve 30. Říká se, že dříve si mladé dívky nemohli vybrat co budou dělat po škole a tak se hned vdaly a měly děti. Dnes si vybrat také moc nemůžou. Já bych si například vybrala také rodinu a dítě. Tzv. výhody jako studovat, cestovat a dělat kariéru totiž nejsou pro všechny, jen pro některé vyvolené. Politika našeho státu je opravdu otřesná a nejvíc mě rozčilují úvahy proč klesla porodnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.