| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, tak to je teda hrůza ~n~ fakt nevíš vůbec co bude zítrra. je to hrozné ~n~

S tím dárkem... pokud je sportovně založená, tak co třeba nějaké funkční oblečení? třeba nějaké takové to tričko (krátký, dlouhý rukáv) z funkčního materiálu... nevím kterému sportu se věnuje...

Dneska sestřička chválila Marušku, že byla úžasná, že jí šla konvergence!!!!!!!!!!~s~~s~~s~~z~ tak snad se to už prolomí, a snad nám to konečně aspoň trošku půjde ~z~ měla obrovskou radost. ~x~

Mají ve školce neštovice, mají to tam od včerejška vyvěšené. No tak nevím, jak dlouho zase v té školce teda bude, že. Protože dneska jsem si všimla, že má na ruce jeden pupínek. Takovou jakoby ošpičku. A pak má jednu ve vlasech. ale to není taková ta klasická ošpička. ale spíš takový plochý flíček. Tak nevím. Tak uvídím, jak se to vyvine do rána ~d~

Dneska jsem zajela na jedno místo, co inzerovali, že přijmou asistentku. je to do vedlejší vesnice. Tak jsem tam po školce zajela. Zajela jsem ještě koupit kytičku. protože ta firma sídlí přímo naproti hřbitova. kde mám svoji babičku a dědu. nebyla jsem tam snad rok. ~f~ tak jsem tam aspon cosi dala. když už jsem tam byla. je to kousek, a stejně ttam nezajdu, ostuda~f~. Posílala jsem tam na to místo žádost o místo+životopis. Ale zkusila jsem tam ještě zajet osobně, že si třeba udělám očko, že mám zájem. ale hleděla tam ta sekretářka na mě jak na mimoně ~d~~a~

No tak doufám, že to ty neštky nebudou. Páč za prvé zas nebude ve školce - cvičit oči, ach jo. Je víc doma, než ve školce ~d~. a za druhé - já stejně musím jezdit ted na rehabky. tak budu zbytečně vyjíždět, a projíždět benzín ~Rv~Rv~Rv. a zas zkysnu doma, je to na palici - já chci do práááááceeeeee ~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.