| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte ženy...cítíte to? Jupí ,jaro snad už konečně zvítězilo,hned je městečko plnější lidí,je i veselejší chodit na prochajdy...akorát jak už jsem psala ,mám nedostatek síly.Ale domluvila jsem si Tomovi spolužačky na odpolední vožení,tak mi ta hodka snad pomůže.Holky byly nadšené,snad něco nevyvedou,ale v 11 letech by měly bej spolehlivé.Tom teda moc nadšenej nebyl,se asi stydí.

Anemom ,to já chodila poctivě v mrazu, v dešti 2-3x ven,doma mi spí tak 30-40 min a délka uspávání není přímo úměrná délce spaní,většínou si jěště rozhodí režim ,protože jeden usne dřív jak drhej a ták....Někdy ,jako ted mi usnou v korbičkách jěště než se převleču,tak si je dám k oknu a chvíli ,než se začnou vrtět ,si tady dělám svý věci.

Jinak Domin dělá scény po kojení častěji a častěji,až po flašce na mě hází úsměvy jak hérečka,takže asi s ukončeným 5. měsícem /což máme příští týden/ to vidím i na ukončené kojení.Nejraději bych nechala prsa jen Monice do konce 6. měsíce,ale jak tu někdo psal,je lepší když dětičky baští jídlo stejně....~d~

no to jsem se rozepsala..všem uzdrveníčko a hezký den!!!~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.