| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to je Vikinka fakt šikovná ~R^
Taky myslím, že to asi bude kaz ~n~, no to mi připomínáte, že bych taky asi měla Marušku - i sebe objednat k zubařce. Nebyly jsme tam od loňského května tuším ~f~

Evisto, čekáme na fotečku. Jsi šikulka, dej se na cukkrářku, a určitě vyděláš ~R^~w~~w~~w~

Mochi, tak snad Honzíkovi nebude zas tak zle, božátko malé.

Jo, já jsem taky byla s Manči včera dlouho venku - přímo ze školky jsme zastavily u hřiště - máme nové v naší dědině. fakt luxusní, stálo přes milion, 3/4 platila EU, vyjednali nějak dotaci ~R^, pak dokonce přišla i družina, tak Maruška byla v sedmém nebíííí....~:-D
Pak ještě nechtěla jít domů, tak jsem s ní ještě byla na zahradě - sbírala jsem větvičky po tatíkovi - stříhal stromky. a Maruška stavěla les ~:-D - zapichovala ty větvičky do hlíny - do záhonku. no zábava to pro ni byla asi tak na hodinu ~R^

Pak už jsem se šla učit. Protože dneska jsem měla konkurt na čezu, na účetní. no ale mazec fakt. byl to dvouhodinový konkurz. no maturita hadra. říkali, že takové to jednoduché účtování umí každý (jako že každdý, kdo se to učil), takže tam dali samé takové jako že kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné účty, rezervy, hooodně opravných položek - jak k zásobám, tak k pohledávkám, apod. (no doufám, že kdosi účetnictví rozumí, myslím, že Leoni jo), a pak spousta teoretických otázek, pak i otázky k excelu - z teorie. No fakt mazec.
Ale mám z toho dobrý pocit, fakt že jo.
A myslela jsem že budem moct mít aspon svoji účtovou osnovu, ve které mám třeba u některých účtuů napsané "A" nebo "P" jako že jestli je to účet aktivní nebo pasivní. Protože jak si chceš zapamatovat to všecko že, když účtová osnova má skoro 700 účtů, že. (cca)
no a mám tam u těch složitějších účtůu naznačené i souvztažnosti.
no ale oni řekli, že vše pryč, že na stole zůstane jen prupiska a kalkulačka, že účtovou osnovu dostanem jejich!~l~~l~~l~
jako by účetní nemohla mít nějaké poznámky...~a~

stopli dvě hodiny, a střídali se tam v "hlídání"

prý se bude v Ostravě otvírat nějaký nový účetní útvar, takže nabírají 70 účetních. takže paráda. pak nás ale svlažila tím, že je přihlášeno skoro 600 lidí.... :-©~n~

prý dva týdny probíhají konkurzy - skupinky po 20 lidech. třikrát denně.

a kdo projde testama, tak si pak budou zvát k pohovorům....

holky držte palce!!!!!!!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.