| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Junie, tak jsem si to tu přečetla a dost mě to rozladilo. Jak slyším o ohromném kamarádství mezi mužem a ženou, vždycky zavětřím. Já na kamarádství nevěřím, nikdy jsem ho v této intenzivní formě s žádným mužem nenavázala, i když bych třeba moc chtěla.Pokud jsme se i pravidelně vídali na nějakých akcích, vždycky po mně nakonec KAŽDÝ vyjel.Ani jsem nikdy nic podobného opravdovému platonickému přátelství mezi mužem a ženou nespatřila ve svém okolí...pokud ovšem alespoň jeden z kamarádů, nebyl gay, nebo lesba. Mám spíš odpozorováno, že intenzivní kamarádství(kdy trávíte několikrát týdně volný čas spolu o samotě) je většinou buď předehra, aby se ti dva spolu vyspali, nebo jakési platonické pokračování vztahu kdy už spolu spali(je to jakési zvyšování sebevědomí tím, že je tu tak napůl stále pro nás a že nám občas dá najevo, že by nás třeba ještě bral).
Pokud má chlap normální partnerský vztah, nebude viset na cizí ženské. S opravdovou kamarádkou tak maximálně jednou za měsíc zajde na kafe, párktrát napíše neutrálního maila a pokecá jak jde život, nebo ji uvidí jednou týdně někde na akci s partou, ale nebude s ní probůh chodit do bytu a trávit večery, když má doma jinou ženskou. Normální chlap vyhledává pro přátelství spíše přítomnost jiných mužů.
Určitě ti tu bude spousta ženských tvrdit, že něco podobného zažily, prosím nevěř jim, z vlastní zkušenosti vím, že rádoby kamarád, je většinou jen takovým "čekatelem", až se najde příležitost a on doufá, že si s "kamarádkou" vrzne...a vydrží tito týpci čekat dlouho, třeba celá desetiletí~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.