| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Junie,
trebas te trochu zklidnim - mam kamarada, se kterym by vsechno cos popsala bylo uplne v pohode...zname se od 9let, a s tou prvni pusou to taky sedi, v 6.tride jsem spolu "chodili"...zazili jsme tolik veci a zazitku, ze jsme proste spaji hodne tesne, je jako muj bracha...jenze nezaujaty pozorovatel by to mozna bral ze splu flirtujem, bezne se obejmeme, kdyz si vykladame trebas mu chytnu ruku, jenze ja jsem celkove takove kontaktni...
Behem tech let je zajimave pozorovat jak se jeho pritelkyne k veci staveji, az kdyz mel jedn hodne zarlivou, doslo mi, ze ne vsichni lide jsou podobne zalozeni jako ja, ona furt dokonce tvrdila, ze neveri na kamaradstvi mezi muzem a zenou, pro me to je sci-fi, kamaradu mam hodne, vic nez kamaradek. No a kvuli tehle jedne "stihacce" jsem se prestali temer vidat uplne, respektive ona mu delala takove peklo, ze jsme si davali sraz, jen kdyz tam byla i ona, ale bylo to neprijemne, ona me chudak fakt nenavidela...nakonec spolu stejne nejsou, ona si nasla nekoho jineho, a kamos u nas nekolik tydnu bydlel a lecil si zranene srdce. jsem presvedcena ze podobna nejistota/zarlivost vyplyva z nizkeho sebevedomi...

takze tak jak jsi to popsala, opravdu muze byt kamaradka...
Pokud to pujde, zkus se s ni skamaradit, ja to delam se vsemo novymi pritelkynemi kamaradu, vetsinou to jsou super zenske, a jde to v pohode ~:-D

Jo, a jeste neco; kdyz jsem potkala manzela, rikala jsem mu, jsem takova a makova, mam kamarady a nic na tom menit nebudu, ber nebo neber...chvilku to trvalo ale pak kdyz je poznal, zjistil ze to zvlada, je zvykly ze u nas casto nekdo nocuje a taky uznava ze je to dobre pro deti mit kolem sebe skvele lidi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.