| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno - moc díky za dlouhý příspěvek. Bylo to pro mě dost stresující čtení, protože můj syn má velmi podobný problém jako váš, je mu 3,5roku. Když čtu komplikace - nejen zákroku, ale hlavně potom, zdlouhavé hojení a citlivost, tak se toho začínám opravdu bát. Zatím jsme u žádného lékaře nebyli, protože syn je pečený vařený u jiných doktorů, neustále nemocný, čekáme stále na termín kvůli operaci mandlí a možná i patra, takže jsem tohle chtěla odložit až na později. Ale teď když čtu ty potíže tak nevím zda nezačít už te´d. Je bohužel hodně neklidný, zasekávací, tak se bojím, že se bude taky bránit i jen vyšetření. A dle toho jak to má zůžené, tak vůbec nedoufám, že by mu to mohlo jít přetáhnout za pomoci mastiček.
Ještě se zeptám - kde vám to dělali a byla jste spokojená s pobytem v nemocnici? Taky by jsme jeli asi někam do Prahy, jsme ze stř. kraje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.