| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, ty hodiny jsou u každé správy trochu jiné, takže se nechám překvapit, nicméně ikdyby to bylo tak jak píšeš tak by se mi to zdálo dost ok. Máme školku do 16hodin, takže ten den kdy nebudu moct já, tak musí jet dřív manžel do práce aby ji mohlo kolem třičtvrtě na 4 a dřív vyzvednout (chci ale aby ji vyzvedával dřív a ne aby tam byla jako poslední~:( )
Ten sebetyran to je dobrý název~:-D~:-D~t~~t~~t~ bohužel i trošku asi vystihující...Já osobně jak znám svoji povahu bych už "zapomněla" a snažila se jít i myšlenkama dál, potkat nové lidi, bavit se a vynahradit si to co mi někdo odpíral. Ale tohle je povahou, já neměla problém ani trápit kluka co jsem ho měla ráda~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.