| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nejsi divná. Já sice vždycky chtěla mít dvě děti(jedináčka jsem vždycky odmítala), ale můj nestarší syn byl a bohužel stále je dost náročné dítě (mmch, koliky nejmíň 5m), takže se tvým úvahám vůbec nedivím! Ale nech to plynout, ono časem bude lépe a třeba ta chuť zase přijde.
Po druhém dítěti (i když druhý syn byl pravda mnohem pohodovější dítě než první) jsem si si byla jistá, že jsem druhým dítětem skončila. Ale mladší syn povyrostl, starší měl zrovna hodné období a my se s manželem rozhodli pro další. A už mám doma třetího 15 měsíčního kluka.
A že je s jedináčkem míň práce si až tak nemyslím, ti dva se totiž spolu zabaví a nevyžadují pořád mě. Bylo to vidět právě po tom třetím porodu, kdy ten můj nejmenší rarach vyžadoval šíleně péče (neustále plakal, velmi málo spal atp.) a oni si spolu vyhráli. ~R^
Takže ode mě rada- nedělej si žádné výčitky, podle mě ta touha po dalším dítku může v klidu přijít později a když nepřijde, je to jen tvoje a manželova volba! Na okolí se neohlížej!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.