| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, jak říkáš, taky si to tak říkám, že v tom čezu, bychom byli všichni nováčci. že by to bylo super. a hlavně bych tam byla "bez minulosti", a ne že vedle mě bude sedět "domnělý informátor", já vím, že by mi to mělo být už jedno, ale není ~d~
Ale samozřejmě jsem ráda za to místo.
Je pravda, že hned za začátku se uvolňovat, je hodně blbé. jenže pokud mě pozvou na ten čez, a nebude to možné odpo (no myslím si, že tak pozdě odpo asi těžko. nebo ráno tak na osm, kdyby to šlo, ale taky na to nespoléhám), no a jinak jsem si říkala, že co by se stalo, kdybych jeden den zavolala že prostě nejsem schopná, že mám asi střevní chřipku, a zašla na ten pohovor? fakt nevím. Jsem za to místlo ráda. Ale radši bych se naučila v praxi účtařině. dělá se tam v SAPu, to je taky výhoda umět, a prý 95% nás ten SAP umět nebude (říkali na tom konkurzu, takže se budem zaučovat všecky ~R^). A čez je prý jeden z nejlepších zaměstnavatelů - platy, benefity. No uvidím. Hlavně že nějaké místo je.
S tou prac. dobou. No od školky je to kousek autem k zastávce busu, co jede skoro až před budovu, takže ~R^, akorát budu muset trochu vychytat parkování někde. Ale pokud bych tam chodila už na sedm ráno, tak to by už musela Manči být ve školce na čtvrt na sedm ~n~~n~~n~, což mi připadá šílené. Školka je otevřená od 6.20hod. takže by tam snad byla jako první, nebo mezi prvními ~n~. No uvidím.

Děkuju za pochvaly Corynky. Dneska už Marušku hodně povalila na zem a hopsala po ní, a kousala. A ten můj malý "blboněk" ležel a chlámal se. ~a~ Jsem jí říkala, že ji musí okřiknout, a vytahat za tu volnou kůži za krkem (nesmí bít). Ale ona to jaksi nechápe, je to prostě pošup ~a~~:-D

Zítra jedu k bývalému zaměstnavateli (fiktivnímu, zaměstnal mě známý, když jsem zjistila že jsem těhu, at mám nárok na mateřskou). Pak odpo ve školce mají nějaké "velikonoční dílny", budou se ukazovat zdobení kraslic. Tak tam chci jít, tak jsem Marušce říkala, že tam ale zítra musí si lehnout a odpočívat, že nebudu jeztit tam a zpátky (v poledne a pak zas ve tři), tak že jo. Takže zítra bude zkouška toho co ji čeká od prvního ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.