| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

už jsem to tu dnes jednou psala, je to sice převzaté ale mám to také tak:

ono je to složitější. Čím vyšší - nebo dejme tomu specifičtější - požadavky máš, tím menší je pravděpodobnost, že je uspokojí jen jeden jedinej člověk. Nejde o to, že bys hledala Pana Ideála. Jde čistě o to, že každý člověk může nabídnout kus do skládačky, kterou pokládáš za důležitou pro svůj život. Když víš, v čem jsou hranice tvého protějšku, můžeš ho buď nutit, aby je překročil, nebo se smířit s tím, že je nepřekročí a být částečně "nenaplněná", anebo si je saturovat jinde.
To není o nějakým píchání, který se tu nejčastěji řeší. Je to o tom, že i když miluješ sebevíc, ten jeden člověk ti nedá všechno - pokud jsou tvoje představy nadstandardní. V rámci běžného standardu to možné je, nad ním už zatraceně těžko. Pokud budu žít s někým, koho mám ráda, kdo mi na 9O% vyhovuje, ale těch 1O% zbývajících prostě není schopen, tak si je někým nebo něčím vyplním. A je fakt u prdele, jestli je to sex nebo přednášky o rozmnožování mihule říční.

I když u nás nejde o sex, spíš o něco ve mě....prostě potřebuju něco maličko navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.