| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdepak, Sedmikrásko. Já Jendu sleduju tady i v té sesterské diskusi už nějakou dobu, dokonce jsem s ní byla chvilku i na uzavřené diskusi (pak jsme mou účast tam zrušily, neměla jsem už co dodat, bohužel - ale to je off topic). A jestli jsem ve virtuálním světě potkala nějakou holku, která je s tím, jak žije, naprosto vnitřně srovnaná a nepotřebuje nikomu nic dávat najevo nebo někoho o něčem poučovat, je to zrovna Jenda. Naopak mám z mnohých, které ji napadají (to nemyslím osobně na tebe) spíš pocit hrůzy, že by jejich manžel/jejich majeteček mohl potkat nějakou takovou Jendu a ony by se vůbec nemusely nic dozvědět. Já sice nechápu, proč by jim to v tom případě mělo vadit, ale asi vadí. Z toho zas já cítím pocit povýšenosti - já jsem ta lepší, morálně nadřazená, protože žiju, jak žádá většinový společenský názor v tomto čase a na tomto místě. Kdybych si ale měla vybírat kamarádku, volila bych mnohem spíš "nemorální" Jendu, i s tím rizikem, že mi bude spát s manželem. Protože bych se aspoň mohla spolehnout, že přitom bude mít rozum.~:-D
Jo, ještě dovětek: Nevšimla jsem si, že by jenda někdy tvrdila, že jsou její milenci pro ni "osudové lásky". Doplňovat "deset procent" jí přece můžou v něčem docela jiném, no ne?~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.