| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dceři bude za chvíli rok a máme stejný problém. Když mám dobrý den, dostanu do ní za celý den decku vody a zbytek chce ode mě v kojení. Jinak pěkně papá, takže tohle je už jediný, ale zato zásadní důvod, proč ji nemůžu odstavit. Za noc se tak jednou až dvakrát vzbudí a má žízeň, ale když nabídnu vodu, je z toho hysterák - chce jen mlíčko. Přes den toho z vody nejvíc vypije, když jí nechám lehnout a dám jí lahvičku do ruky, prostě to nesmím držet já, jinak mě vyřve. ~d~ A stejně mám ještě pocit, že toho na sebe víc vyleje, než kolik toho reálně vypije. ~:-D Nemám jiný nápad, než pořád to zkoušet a pašovat vodu do příkrmů (dělat je řidší nebo dávat i polévky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.