| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem tak trochu v podobne situaci, mam pritele a jmeno diteti jsem dala po sobe, protoze jsem nevedela jestli spolu budeme, behem tehotenstvi jsme se rozesli s tim, ze o dite nechtel mit zadne zpravy apod, tesne pred porodem jsme se dali zase dohromady, ale uz par mesicu po porodu to vypadalo opet na rozchod. nasi mi tehdy radili at dam prijmeni po sobe, ze kdybych precejenom zustala sama, tak ja budu muset neustale sebou tahat obcanku nebo rodny list, ze jsem jeho matka, neustale se bude resit u dr., skolek atd proc se malej jmenuje jinak atd. pokud nemas stopro jistotu ze budete spolu, tak jsi se rozhodla sama. jinak prijmeni se da zmenit nebo si te casem muze vzit, ikdyz zrovna vcera byl clanek nekde na netu, ze nesezdane pary maji o 3tis vic na ruznych davkach nez kdyz jsou sezdani. tim nechci rict ze prosazuji ziti na "psi" knizku ale taky si myslim, ze pokud vztah nefunguje tak se stejnak rozpadne at uz s papirem nebo bez nej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.