| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Druido, podle mě jsi udělala správnou věc. Cítím to stejně. Dítě jsem chtěla jako provdaná, ne svobodná. Nejsem moralista, ale vždy mě to přišlo tak, že když nejsem dost dobrá pro chlapa, aby si mě vzal, tak on není dost dobrý pro mě, aby byl otcem mého dítěte. Kdybych otěhotněla náhodou, dala bych dítěti své příjmení. Neberu to jako zbraň proti partnerovi, kdyby svatbu odmítl, nevnucovala bych se. Beru to tak, že já a dítě patříme k sobě a je pro mě velmi důležité, abychom měli stejné příjmení.

Druido, co se tvého přítele týče, nechala bych ho být, ať si to srovná v hlavě a přijde sám, jestli chce. Pokud je jeho ješitnost silnější než láska k dítěti, nebude škoda, když nepřijde. Stejně by se to táhlo po zbytek manželství, pořád by od tebe očekával, že budeš ustupovat. Já tedy pro nějaké ústupky jsem, vím, že člověk nemůže prosazovat jenom svoje. Ale nemůžou být jednostranné a pár věcí vidím jako zásadních, ve kterých bych neustoupila. K těm pár věcem patří i příjmení mého dítěte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.