| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

holky, dočetla jsem. No u nás trága. Malá mi od úterka dostala vysoký horečky. Ve středu jsem měla odpol. od 14 do 22h. tak jsem s ní radši jela k dr. vzala jsem i moč. Tak dr. říkala, že vypadá v pohodě, ale ať přijedeme zítra (dnes), že bude mít výsledky z moče a udělá se jí CRP. Tak dne s jsem měla ranní do 15.30 a jelikož hlídá tchýně, tak jsem jí volala, že at malou nachystá, že si jí po cestě vyzvednu. Jela jsem z jednoho města, přes naší ves do dalšího města. Dr. měla do 16 ale slíbila, že na mě počká.... No včera měla 40tky, úplně sálala, než jsem jela do práce, dělala jsem jí koupele, kombinovala paralen s Nurofenem a nic.~Rv. Tak jsem to dnes dr. říkala, a tak že prý jí uděláme pro sichr CRP. No tak má 75~n~. Průměr je 8~Rv. Takže dostala atb., udělala jí výtěr z krku, prý to může být streptokop, PNEUMOKOK~o~ atd. Moč měla v pořádku. Tchýně k nám dochází brzo ráno. Nočera jsem přijela domů až ve 22.30, celý den jsem byla total v pr.... Příští týden už jsem díkybohu doma. Ve středu na kontrolu a budu vědět výsledky z laborky. Se na to vyseru a to jdu ještě i v sobotu a v neděli do práce a děcko taaaak nemocný~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.