| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré ráno.Mám čočky asi rok.Před tím jsem nosila brýle.A čočky bych už za nic nevyměnila :-).Pořídila jsem si je,když si ze mě syn začal dělat "prolízačku".A při jeho blbnutí mi začaly brýle překážet.Já mám měsíční z Grand Optical.jmenují se I WEAR SUPREME + .Je to jejich výrobní značka nebo jak to říct.Žádný Johnson a podobně.NA půl roku stojí cca 2.000,- a k tomu roztok za 300,-.Je pravda,že v čočky mají menší dioptrie než brýle.A líčení očí je v pohodě.Mám normální řasenku( raději voděodolnou),linky,stíny.Důležitý je postup-ráno nasadit čočky a nalíčit a večer vyndat čočky a odlíčit.ZA mě osobně bych radila zajít do Grand Optical(jestli máš tu možnost)a nechat se vyšetřit u nich,dají ti zkušební pár,naučí tě aplikaci.A nemusíš se tam objednávat.Držím palce ať dobře dopadneš~;(( a vybereš si nějaké,které ti budou vyhovovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.