| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nečetla jsem celou diskuzi. Já nosila čočky naposledy před 2 roky (teď už je nepotřebuju, byla jsem na operaci).
Z mých zkušeností: Nosila jsem od Johnson&Johnson. Byly to 30ti denní - Surevue, 6 párů vyšlo asi na 2,5tis... (ale teď koukám na netu, že se dají sehnat i pod 2tis) K tomu jsem je uchovávala v roztoku RENU. Nosila jsem je někdy i 14 hodin a ke konci už to bývalo docela nepříjemný (přesně řezání a pálení)...ale za to jsem si mohla sama, můžou se nosit tuším max. 8 hodin denně (ale nepamatuju si přesně).
Pak jsem také vyzkoušela opět do Johnsona Acuvue - 14ti denní a Acuvue 1 denní. Rozdíl jsem nějak extra necítila.
Nosila jsem je takhle 7 let, ke konci už mi ale začaly docela vadit. No, na druhou stranu je fakt, že jsem dost šetřila, takže jeden pár jsem nosila někdy i 2 měsíce ~f~

Podle mě je důležité najít si dobrého odborníka, který Ti dá jeden pár na vyzkoušení a když nesedne, tak zkusíte jiný druh...zkrátka aby hledal řešení. Alespoň tak to bylo u mě, dokonce jsem ten testovací pár dostala zadarmo :-)

Hodně štěstí při výběru, určitě bych to na Tvém místě znova zkusila! ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.