| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, vy tak marodíte ~n~, no Leoni, na Tebe toho taky je ažaž. S tou tichou domácností jsi mě Evisto pobavila ~R^

No ta práce je taky v angličtině - jako že maily přicházejí jen v angličtině, faktury taky. Já bych měla být na oddělení něco jako fakturace, ale přímo faktury asi vystavovat nebudu. No ani přesně nevím. Ale když budu něco psát, tak jedině v angličtině, když něco přijde - mail, tak taky jen v angličtině. To mi říkala ta "známá" kddyž jsem s ní mluvila v tel. - ta přítelkyně od kolegy, co dělá s "mojím" chlapem v práci. Prý česky se tam baví jen mezi kolegy v kanclu. S Čechy.
No takže fakt nevím, jak dlouho tam vydržím.
Evisto, je to firma
www.tieto.cz
je to obr firma, no a to je ještě asi slabé slovo. Mají pobočky po celém světtě. Ale hlavně Evropa. Ale i v Asii, v Americe, něco i v Africe. Ale hlavním trhem jsou severské země Evropy.

no fakt uvidím.

ale už se hrozím úterka - dalšího školení....

no ale si říkám, že když mě bude zaučovat ta holka - v češtině, tak snad bych to měla pochopit...~d~

Evisto, tak to jsem nevěděla, že to máš jen stáž na půl roku, ach jo ~n~

No však víte, kolik toho jsem obešla já....a jak jsem byla tenkrát v té firmě jak jsem tam posílala životopis, jak jsem se tam byla zeptat i osobně, tak v pátek mi došel mail, že mě nepozvou ani na pohovor...~Rv~o~
No ale ted na středu mě pozvali do Domu knihy Librex - hlásila jsem se tam na prodavačku. Ale tak tam už nejdu. Pohovor dopoledne.
No kdyby mi vyšel ten čez....~z~, tak to bych byla šťastná jak blecha. Naučila bych se účtařinu v praxi, dělá se tam v programu SAP, ten je jeden z nejlepších programů - prý - se říká. Když bysme tam byli všichni nováčci, tak bychom se tam všichni zaučovali teprv, tak to by bylo ~R^, nikdo by nikoho neznal - začínat s čistým štítem, nový kolektiv, ne přijít do hotového kolektivu. Žádná angličtina...~g~. Ach jo, ale mám strach, že to nevyjde, už to trvá moc dlouho od těch testů ~a~

No tady na Ostravsku je to s prací tež bída.

Dneska jsme měli oslavu Maruščiných nározek. Užila si to bezvadně. Koupila jsem v globusu na terasu sestavu - dvě křesla, lavice a stůl - dřevěné. Vypadá to super. Dostala stan - takové to "iglů" z ikey - tak to jsem jí tam dala. Pak velký malířský stojan. To je to , jak jsem tam já pokoupila, a pak to postoupia dál rodině...~:-D~R^. A pak nějaké oblečení. Florbalovou sadu pro děti, tak s tím se na terase vyblbly holka dosyta. ~:-D
Ode mě dostala panenku s různýma funkcema. Knížku s puzzle, hodiny na zeď. Od taťky další část z té sady Playmobil - Velký statek, tak s tím si tež se Zuzkou docela vyhrála. Jinak krámařily - fintily se různé oblečení. Bylo fajn.
Mě už tež bolí v krčisku. No asi jsem to chytla od Manči (furt snoplí) nebo od mamky (rýma, kašel).
No snad se z toho nevyvine nemoc ~a~, ať jsem ready na úterý....
Tak konec románu...~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.