| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Amando, ani jedno. Účelem metody je umožnit dítěti vylučovat tak, aby v tom potom nemuselo mít celý zadek. Jak by se tobě líbilo mít zadek ve vlastní moči či výkalech?
Já, když poprvé slyšela název bezplenková metoda, tak jsem kroutila hlavou, co je to za blbost. Ale tahle metoda má několik stupňů, každý si upraví podle své potřeby. Od té opravdu bezplenkové, kdy je dítě bez plenek, po posazování na nočník v pravidelných intervalech či podle potřeby dítěte, až po přebalení ihned po tom, co zjistím, že je dítě počurané, tzn. třeba i 20x denně.
Malá mi jako novorozenec taky neustále spala, když byla vzhůru, dala jsem ji nad nočník a ona zatlačila a vykadila se. I to jsem považovala za úspěch, protože do dalšího vstávání pak bylo v plence opravdu trošičku a ona v tom nemusela být.
Teď mám zase vysledované, že nečurá při kojení, jak trvdí spousta lidí, ale asi hodinu po kojení. Takže v tu dobu ji rozbalím, většinou je suchá, buď se jí podaří do nočníku, nebo ji nechám hrát na nepromokavé podložce, kde to pustí a já vím, že další hodinu bude mít zadek v suchu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.