| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak já ho mám i docela ráda. Máme ho tak 40 km od bydliště, i KFC, takže příležitost tam zajít je tak jendou za měsíc a děti se vždy těší. Starší 14 let, ten ať si dá, co chce, když to nedostane takhle ode mě, sní stejěn někde jinde. Já tot ak neřeším.
A 4 letá holčina donedávna jedla zeleninový salát, ovocný sáček, pití uzavřené nebo džus. teď už i kuřecí kousky, spíše má teď zálibu v hamburgeru.
Tak jí ho koupím a je to. Jendou za čas přece nevadí. Kdo kupuje gothaj za 40 korun a dává ho dítěti, nebo jakýkoli takový salám, tavené sýry a všelijaké chemické sajrajty, udělá tím stejnou službu tělu jako my v mekáči.

A je tam klid, čisto - to je až obdivuhodné, jak kmitají, dětský koutek. Pro ěm jet o vždycky příjemná zastávka.

KFC mají lepší jídla podle mě, protože mají prostě kusy masa, ale skoro všechno tam pálí, mě to prostě dítě do pusy nevezme. A nemají žádné zázemí ani jiné věci pro děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.