| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevyhledávám, i když jsem tam byla často a např. ve Švédsku,když jsou děti v klubu Mc Donald,dostávají poukaz na happy meal jako dárek k narozeninám.

Mám ale slabost pro hot strips u KFC.

Ovšem Mc Donald neučí kultuře stolování,to se mi na tom nelíbí.Tác jako ve školní jídelně,tedy nic moc.
To Ikea restaurant je na mnohem vyšší úrovni,lepší výběr jídla a více možností za méně peněz.Jí se aspoň na talíři.
Káva či čaj během týdna zdarma jako člen Ikea klubu,nápoj neomezeně možno přidávat.Za 20 Kč s kartou Ikea 2 párky v rohlíku a nápoj k tomu atd.
Ikea pak má skvělé možnosti i pro děti, v tom se jí nikdo nevyrovná,když se porovná nabídka,ceny a servis.
V Mc Donaldu možná tak kávu a to spíš v Mc Café a tam jsem vlastně ještě nebyla.
V Ikee mi chutná losos,navíc je to jídlo doporučované z hlediska anti aging medicíny.
Skoro vždy si dávám lososa.

Na Mc Donald snad jediné pozitivní,že si vezmete tác a už vás nikdo neotravuje.
Když jsem vzala dceru na brunch do hotelu Kempinski (ala Paroubek...)vadila jí neustálá pozornost číšníků.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.