| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, u nás má školka od 6ti do 16:00 s tím že v 15:45 ji tam vyzvedáváme a občas je jako poslední nebo jedna z posledních, jak to ostatní dělají vyloženě nechápu!
Být tebou tak si s tou tvojí kolegyní v práci promluvím. Že si nepřeješ a vadí ti když to co řekneš říká jinam, že tě nezajímá co na to Pavel tak ať mu to neříká, byla by-li tak hodná. A samo nic jí neříkat.
U nác v práci si až na kolegyňku vedle a dvě referenty podobného věku vykáme... přece jen věk. průměr cca 40 let.
Jinak já mám tolik práce, že nemám kdy se najíst apod. dneska jsem prvně psala manželovi fir. meila a on mi odepsal a chtěl si psát, nicméně jsem tedy musela napsat, že přes práci nevidím na klávesnici. Do konce dubna toho bude asi stále hodně.
Mochi, kolo vypadá véélice hezky, to snad pojede samo?!~t~ Je dobře, že Lucinka už je ok..jen mi nějak uteklo to nekojení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.