| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Radila bych to řešit co nejdřív mě je 26 skoro před rokem jsem vysadila HA chtěli jsme miminko a do teď jsem to nedostala. První doktor mě za půl roku ani nevyšetřil jenom do mě ládoval hormony. Po nich jsem přibrala 10 kg. Přešla jsem k jinému doktorovi a ten mě poslal na hormonální vyšetření. Tam se zjistilo že jsem v pořádku a že mám hormonů na rozdávání. Takže do mě ten první doktor ládoval prášky které jsem vůbec nepotřebovala. Nakonec jsem musela jít na operaci tam mi odebraly vzorek z dělohy a poslaly na histologii. Doktor mi řekl že když tam nic nenajde tak mě bude muset poslat na jiné pracoviště - asistované reprodukce. Nejsem s toho moc nadšená. Štítnou žlázu mám v pořádku byla jsem na vyšetření nejsem ani moc hubená ani moc tlustá.Mám asi jen 3kg navíc. Jím zdravě a sportuji. Takže radím všem kdo mají stejný problém a třeba by někdy chtěly mimi řešte to okamžitě a nenechte se odbít. Přeji hodně štěstí.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.