| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janino, nazývej to jak chceš, to už je slovíčkařní

ale pořád mi nikdo neodpověděl, koli dětí je v té rodině, která toto dodržuje, já mám 3, je jim 9,7 a3 a neumím si představit, že byhc měla čekat, až jim dojde, že mají něco udělat proot, že chtějí oni, nestihli by nikdy nic, nedslo by se tu projít, protože vždycky někomu něco spadne, pes by roztahal všechno kamkoliv

jako malý jsem je naučila, že musí poslechnout, že my s mužem určujeme pravidla, o kterých se v některých případech diskutovat může, v jiných ne, nevyžaduju striktně dodržování všech, ale oni ví, že když něco chci, tak to má být i když oni k tomu nevidí důvod

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.