| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hmmmmm

no jo tvoje děti jsou šťastný, vychovaný a jánevímco a děti vychovávané podle RaR jsou problémové a jejich matky jsou nějaké neomylné královny. Prostě tvoje výchova je správná a jiná špatná jsi asi chtěla říct.

Mně je fuk, jak svý děti vychováváš a opravdu jen vemi zřídka a ve správné situaci jednu přes zadek nepovažuju za žádnou tragédii, ale sama touhle cestou jít nechci. Ty považuješ plácání nebo bití (neslovíčkařila bych)za nejlepší metodu, někdo jiný považuje za lepší metodu přirozených důsledků. Nechápu co tě na tom tak dráždí? Není třeba tu mluvit s despektem o jiné metodě výchovy, než sama znáš a používáš.

Mimochodem jak víš, že s dětmi vychovávanými podle RaR budou ve škole problémy, je mi záhadou, když o té metodě víš kulový a nejspíš žádné takové dítě ani neznáš.

Pro mě to bylo taky zajímavý nahlédnutí, jak někteří učitelé mohou uvažovat.
Upřímně doufám, že mé děti budou učit učitelé, kteří si jakoukoliv knihu alespoň přečtou a pak si teprve troufnou tvrdit, že je to blbost. To mi vadí nejvíc a sama bych si v takové situaci připadala dost hloupě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.