| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky, z domu psát už nebudu, bo dorazím až kdesi v půl šesté domů. tak to už na net nepůjdu.
no tak je to fakt hafo informací, samé tabulky jedna za druhou. no tak náplní mojí práce bude (konečně jsem to pochopila) vytahovat z různých tabulek (oni tomu říkají tikety), oni vůbec všecko nazývají anglickými jmény. no ty tabulky jsou veškeré taky v angličtině. no absolutně vše~l~~l~~l~:-©, fakt to asi pro mě není....
ona mi dneska ukazovala, jak a co - jeden z mnoha výkazů. otevřených - jako že stažených na liště asi tak dvacet různých tiketů. a mezitím překlikávala a kopírovala zas do dvou jiných tabulek různé informace. máme každá dva velké monitory. no a jak se to všecko udělá do těch tabulek, co máme dělat tady my - na Invoicing (invoice je faktura) - jenže oni nemůžou říct na fakturaci, že...~a~, tak se to odešle na centrálu do finska, a oni tam asi kliknout na jakýsi čudl, a vyjede faktura, takže to musí být vše ok, že.

no dělání nejrůznějších výkazů a reportů - vše do excelovských tabulek - a pak nějaké usnesení, jako že co tím chtěl básník říci. jenže to já zatím nevím. a to mám samo že napsat anglicky. ~a~

no ted jsem si uvařila kafe, a idu se podívat co tam dělá, ale už asi čtvrt hodiny si píše s kýmsi na komunikátoru, tak ji nechci rušit žeeee ~:-D, já si tež píšu s "kamarádkou" co ji přeložili jako nováčka na jinou pobočku, a taky s tím klukem co vedle mě seděl na škoolení - taky je na jiné budově.

dneska jsem si vzala obídek z domu. mnamka to byla.

si nedovedu představit, že tu mám trčet až do půl páté ~n~, a to je teprv pondělí..l,

jo, jinak jsem ráda, že jsem vás pobavila ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.